W związku z tym, że 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"), informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych dostępna jest w zakładce RODO.

 

W niniejszym dziale znajdą Państwo informacje na temat najczęściej prowadzonych przez Kancelarię spraw, które odzwierciedlają problemy prawne, z którymi spotykają się Państwo w codzinnym życiu. Prezentowane są tu także analizy budzących wątpliwości zagadnień prawnych, które wypracowujemy w prakcyce pracy Kancelarii, w oparciu o znajomość przepisów, doświadczenie i orzecznictwo.

 

Zaznaczamy, że prezentowane opracowania nie stanowią porad prawnych i nie mogą być podstawą dochodzenia roszczeń od innych podmiotów, przed organami administracji lub sądami w konkretnych sprawach. Trzeba bowiem pamiętać, że każdy stan faktyczny jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

 

Dlatego, w razie konieczności rozwiązania konkretnej sprawy,

zapraszamy na konsultacje do Kancelarii

 

 

Prawo konstytucyjne

 

Prawo cywilne

 

Prawo pracy

 

Prawo rodzinne

 

Prawo karne

 

Prawo administracyjne

 

Prawo gospodarcze