Kancelaria świadczy usługi polegające na udzielaniu porad prawnych, prowadzeniu spraw sądowych i pozasądowych, sporządzaniu pism i projektów umów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

logo-adwokatury

 

Kancelaria adwokat prof. nadzw. dr hab. Anny Rakowskiej-Treli świadczy dla osób indywidualnych usługi doradztwa prawnego między innymi w zakresie:


 

W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje także usługi z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców, w szczególności w zakresie:

  • bieżącego doradztwa prawnego, związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej;
  • porad i opinii prawnych;
  • sporządzania i opiniowania umów, wykonania umów;
  • dochodzenia należności od dłużników;
  • sporów sądowych i pozasądowych.

 

 

W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej. Pozwala to na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie o stałą obsługę prawną.

 

 

 

 

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"), informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych dostępna jest w zakładce RODO.